Ambalajlama

Ambalajlama Hizmetleri Hacıoğlu Nakliyat olarak;
Ambalajlama bir sanattır. HACIOGLU NAKLIYAT bu işi en iyi yapan kuruluşlardan biridir. Yılların tecrübesi ve teknolojisinin de yardımıyla bunu başarmıştır. Sadece taşınma değil muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev esyalarırını karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli banti ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.
Tekstil Taşımacılığı Tekstil ürünleriniz fabrikadan fabrikaya, mağazalara ve atölyelere kolili veya askılı olarak taşınır. Fabrikadan havaalanı veya tır garajlarını kolili veya askılı taşınması yapılır. Kamyonlarımızdaki askı sistemi Avrupa standartlarına göre yapılmıştır. Her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir. Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir. Beyaz eşyalar kutuya yerleştirilmeden önce yük baloncuklu naylon ile  sarılır. Çerçeve tablo v.b. eşyalar özel yassı kutulara konulur. gerekirse koli aralığı köpükle desteklenir. Çerçeve tablo v.b. eşyalar özel yassı kutulara konulur. gerekirse koli aralığı köpükle desteklenir. Paketleme Şüphesiz taşımacılığın en önemli konusudur. İtinalı ve titiz yapılacak paketleme ile eşyalarınız “0” hasarla taşınmalıdır. Sigorta bazen hasarlı eşyanızı geri getirse de o eşyanızın sahip olduğu anıları geri getiremez. Hacıoğlu bunun bilincinde paketleme yapar.
Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton kutular, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.
Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.
Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyonlarımızın içerisi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.